TransservisNplats

AS TRANSSERVIS-N

Annab üürile Rahu tn 4a, Narva asuvas hones bürooruumid,

samuti kohviku koos mööbli, vajalike seadmete ja kodutehnikaga.

Täiendava info saamiseks võib ühendust võtta tel. 3560104 või e-posti teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

AS TRANSSERVIS-N

Сдает в аренду офисные помещения,

а также помещение кафе с мебелью, посудой и бытовой техникой,

находящиеся в здании по адресу ул. Rahu 4a, Narva.

Для получения дополнительной информации необходимо обращаться

по тел. 3560104  или по электронной почте: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lugupeetud kliendid! 

Pöörame Teie  tähelepanu, et alates 18. jaanuarist 2023 muutuvad AS Transservis-N territooriumile veoautode sisenemise reegleid.

Sissepääsu tõkkepuust vasaku poolt, on olemas dispetšeri väljakutsenupp veoautode jaoks.

Pärast dispetšeriga suhtlemist, tema annab Teile teada konkreetset parkimiskohta, avab tõkkepuud ja annab ka soovitusi edasiseks tegevuseks.

 

Уважаемые клиенты!

Обращаем ваше внимание, что с 18 января 2023 года изменяются правила въезда на территорию AS Transservis-N грузового транспорта. 

При въезде, слева от шлагбаума, установлена кнопка связи с диспетчером.

После вызова, диспетчер укажет Вам определённое место Вашей парковки, откроет шлагбаум, а также даст рекомендации по дальнейшим действиям.  

Hankemenetluse käigus esitati üksnes üks ja ainsus hinnapakkumine Digiline OÜ poolt, mis vastab tellija ootustele ja tingimustele. Seega tunnistati edukaks esitatud pakkumuse. Juhul kui potentsiaalsed pakkujad soovivad tutvuda selle hanke tehtud otsusega, siis seaduses sätestatud korras tuleb  põhjendatud vastava päringuga pöörduda e-postile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

AS TRANSSERVIS-N teeb ettepaneku esitada pakkumus infosüsteemi tehnilise hoolduse ja halduse teostamiseks ajavahemikul (alates 01.01.2023 kuni 31.12.2023) üheks aastaks.

Ostetava teenuse objektiks on töökohtade tehniline teenindus, arvutitarkvara tugi ning korralduslike probleemide lahendamine AS-i Transservis-N infosüsteemi pideva ja ööpäevaringse töö tagamiseks seoses ooteala teenuse osutamisega sõidukitele EV riigipiiri ületuseks läbi maantee piiripunkti Narva 1.

Lisainfo ja tehnilise kirjelduse saamiseks võib ühendust võtta tel.35 60104 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Teie pakkumused ootame kuni 28. detsembrini 2022 kellani 12-00, e-postile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Alates 24.10.2022 töötab ooteala tavapäraselt. Sissepääs on Rahu tänava poolt, väljapääs - EHITUSE ABC kaupluse poole.

AS TRANSSERVIS-N

kuulutab välja ooteala teekattemärgise ja liiklusmärkide paigaldamiseks hinnapakkumiste esitamist.
Lisainfo ja liiklusskeemi saamiseks võib ühendust võtta tel.3560104 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Hinnapakkumine palume esitada hiljemalt 26.10.2022 e-postile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
AS TRANSSERVIS-N
объявляет сбор ценовых предложений на установку дорожных знаков и разметки на территории зоны ожидания.
За дополнительной информацией и схемой движения обращаться по телефону 3560104 или на емайл info@narvatransiit.ee
Просим предоставить ценовое предложение не позднее  26.10.2022 года на емайл info@narvatransiit.ee

Alates 18.08.2022 kella 9.00-st  hommikul toimuvad ajutised muudatused liikluskorralduses Vestervalli tänaval ja Tuleviku tänaval, mis on tingitud TEN-T transiitteede rekonstrueerimistöödest Narva linnas ja samuti Tuleviku tänava enda rekonstrueerimistööde läbiviimisega.

Nimelt hakkavad veokid suunduma piiripunkti ja sealt tagasi Vestervalli tänava kaudu. Ehitustööde ajaks on Tuleviku tänaval alates Lavretsovi tn ristmikust kuni Tuleviku tn ristmikuni keelatud sõidukite (v.a transiitsõidukite) parkimine.

Liiklusskeem 1

Liiklusskeem 2

Muul viisil on võimatu tagada Narva piiripunkti ohutut sisse- ja väljasõitu. Liikluskorraldust muudetakse umbes 2,5-3 kuuks. Juhul kui ehitustööd lõpetatakse varem, taastatakse koheselt senine liikluskorraldus. Antud teelõigul paigaldatakse liiklusmärk, mis keelab töötava mootoriga seismist ja piiratakse sõidukiirust kuni 30 km/h.

Palume vabandust ajutiste ebamugavuste pärast, kuid ajutist transiitliiklust pole võimalik muul viisil korraldada.

 

Liiklusskeemid

 

www.narva.ee

 

 

Tähelepanu!


Teade

Teatame, et perioodil 01.08.2022. a kuni 31.10.2022. a seoses projekti "Narva TEN-Transiitteede projekteerimis- ja ehitustööd" ja projekti "Narva linn Tuleviku tänava ning osaliselt Vestervalli tänav L2 tänavate rekonstrueerimise ehitusprojekt" elluviimisega Narva linnas hakkavad kehtima ajutised liikluskorraldusskeemid. Sellest tulenevalt ei ole võimalik Eesti-Venemaa piiri ületada veosõidukiga, mille mõõtmed on võrdsed või ületavad järgmisi parameetreid:

1. Sõiduk pikkusega 12,01 m

2. Veduk poolhaagisega pikkusega 16,51 m

3. Veduk täishaagisega pikkusega 18,76 m

4. Sõiduk, veduk poolhaagisega või täishaagisega laiusega 3,01 m

5. Sõiduk, veduk poolhaagisega või täishaagisega ulatumine tahapoole 2,01 m 

Sellise kollegiaalse otsuse 25.07.2022 tegi ühine töörühm: projekti “Narva TEN-Transiitteede projekteerimis- ja ehitustööd” esindajad (YIT Eesti, Rammuden OÜ); projekti "Narva linn Tuleviku tänava ning osaliselt Vestervalli tänav L2 tänavate rekonstrueerimise ehitusprojekt" esindaja (N&V OÜ); Riigikinnisvara; Politsei- ja Piirivalveamet; Maksu- ja Tolliamet ning Narva Linnavalitsus leiavad, et eespool loetletud piirangute rakendamise vältimiseks pole muid võimalusi.

Riigipiiri ooteala tegeleb vaid Eesti - Vene suunal piiriületusega kaasnevate küsimustega.

Küsimustele, mis puudutavad dokumente, viisat, tollitegevust vms.  AS Transservis-N ei vasta.

Narva piiripunkti korrapidaja telefon: +372 333 16 00

Alates 16.06.2021 on piiriületuse ootejärjekorra korraldamise tasu:

 

  A B C D
Narva 0,00 € 5,00 €  16,00 € 1,00 €

 

NB! Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Kõik sõidukid, mis omavad broneeringut kindlale kellaajale ja kuupäevale või on võtnud järjekorrakoha esimesele vabale võimalusele, suunatakse kutsumise järel Malmi tänavale piiripunkti sisenemiseks. Need sõidukid ei pea läbima ooteala. Narva ootealale sisenenud sõidukid registreeritakse automaatselt elavase järjekorda, ning kutsutakse piiripunkti juhul, kui broneeringut omavad sõidukid on piiripunkti juba kutsutud ning antud tunnis on veel vabu kohti. Meede on rakendatud selleks, et vältida liiklusummikuid Narva linna Malmi tänaval, mille kaudu toimub Narva piiripunkti sisenemine.

Tutvu enne teenuste ostmist põhjalikult tingimustega, juba ostetud teenustes hilisemate muudatuste tegemine on seotud piirangutega.

Mõisted                                           

GoSwift - ühtse piirijärjekorra haldamise infosüsteem.

Ootejärjekord - GoSwift andmebaasis sõidukitest ja isikutest järjekord, mille alusel suunatakse sõidukid Eesti Vabariigi riigipiiri piiripunkti.

Eelisjärjekord - moodustub sõidukitest/juhtidest, kellel on Riigipiiri seaduse §75 (2) järgi õigus ületada piir eelisjärjekorras.

Broneering - elektrooniline ootejärjekorra koht. Broneering võib olla tehtud kindlale kellaajale ja kuupäevale või esimesele vabale võimalusele.

Broneerimine - elektroonilise ootejärjekorra koha võtmine broneerimise teel.

Broneeringu aeg – piiripunkti suundumiseks valitud ajavahemik juhul, kui broneering on tehtud kindlale kellaajale ja kuupäevale.

Elav järjekord - järjekord, mis moodustub ootealale sisenenud broneeringuta A- ja B-kategooria sõidukitest.

Ooteala - maa-ala sõiduki piiriületuse ootejärjekorda võtmiseks, maanteepiiripunkti suunamise ootamiseks ja sinna suunamiseks.

Ooteala kliendid, kes on ootealal broneeringu eest tasunud, peavad broneeringu tühistamisel raha tagasi saamiseks esitama avalduse, milles märkima:

maksja perekonnanimi ja nimi;
broneeringu number;
pangakonto number raha tagastamiseks;
tagasimakse summa;
tagasiside telefoninumber

Kontakt

Kontakttelefonid:

Dispetšer: 35 60 746

Haldusmänedžer: 35 60 104

Personali- ja siseohutusespetsialist: 3560747

 

Info:

Reg. kod: 10338071
Aadress: Rahu 4a, 21003 Narva
KMKR: EE 100421851
А/a EE521010562012884001 SEB
e-mail: info@narvatransiit.ee
Google Maps

Search